trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 08:19 | |
Opatov | 08:21 | |
Chodov | 08:23 | |
Roztyly | 08:25 | |
Kačerov | 08:27 | |
Budějovická | 08:28 | |
Pankrác | 08:30 | |
Pražského povstání | 08:31 | |
Vyšehrad | 08:33 | |
I. P. Pavlova | 08:35 | |
Muzeum - C | 08:37 | |
Hlavní nádraží | 08:38 | |
Florenc - C | 08:40 | |
Vltavská | 08:42 | |
Nádraží Holešovice | 08:44 | |
Kobylisy | 08:46 | |
Ládví | 08:49 | |
Střížkov | 08:51 | |
Prosek | 08:52 | |
Letňany | 08:55 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost