trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 07:39 | |
Opatov | 07:41 | |
Chodov | 07:43 | |
Roztyly | 07:45 | |
Kačerov | 07:47 | |
Budějovická | 07:48 | |
Pankrác | 07:50 | |
Pražského povstání | 07:52 | |
Vyšehrad | 07:53 | |
I. P. Pavlova | 07:55 | |
Muzeum - C | 07:57 | |
Hlavní nádraží | 07:58 | |
Florenc - C | 08:00 | |
Vltavská | 08:02 | |
Nádraží Holešovice | 08:04 | |
Kobylisy | 08:07 | |
Ládví | 08:09 | |
Střížkov | 08:11 | |
Prosek | 08:12 | |
Letňany | 08:15 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost