trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 05:41 | |
Prosek | 05:44 | |
Střížkov | 05:45 | |
Ládví | 05:48 | |
Kobylisy | 05:50 | |
Nádraží Holešovice | 05:53 | |
Vltavská | 05:55 | |
Florenc - C | 05:57 | |
Hlavní nádraží | 05:58 | |
Muzeum - C | 06:00 | |
I. P. Pavlova | 06:01 | |
Vyšehrad | 06:03 | |
Pražského povstání | 06:05 | |
Pankrác | 06:06 | |
Budějovická | 06:08 | |
Kačerov | 06:10 | |
Roztyly | 06:12 | |
Chodov | 06:13 | |
Opatov | 06:15 | |
Háje | 06:18 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost