trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 06:29 | |
Prosek | 06:32 | |
Střížkov | 06:34 | |
Ládví | 06:36 | |
Kobylisy | 06:38 | |
Nádraží Holešovice | 06:41 | |
Vltavská | 06:43 | |
Florenc - C | 06:45 | |
Hlavní nádraží | 06:47 | |
Muzeum - C | 06:48 | |
I. P. Pavlova | 06:50 | |
Vyšehrad | 06:51 | |
Pražského povstání | 06:53 | |
Pankrác | 06:54 | |
Budějovická | 06:56 | |
Kačerov | 06:58 | |
Roztyly | 07:00 | |
Chodov | 07:02 | |
Opatov | 07:04 | |
Háje | 07:07 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost