trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 18:54 | |
Opatov | 18:56 | |
Chodov | 18:58 | |
Roztyly | 19:00 | |
Kačerov | 19:02 | |
Budějovická | 19:04 | |
Pankrác | 19:05 | |
Pražského povstání | 19:07 | |
Vyšehrad | 19:08 | |
I. P. Pavlova | 19:11 | |
Muzeum - C | 19:12 | |
Hlavní nádraží | 19:13 | |
Florenc - C | 19:15 | |
Vltavská | 19:17 | |
Nádraží Holešovice | 19:19 | |
Kobylisy | 19:22 | |
Ládví | 19:24 | |
Střížkov | 19:26 | |
Prosek | 19:28 | |
Letňany | 19:33 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost