trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 13:33 | |
Opatov | 13:35 | |
Chodov | 13:37 | |
Roztyly | 13:38 | |
Kačerov | 13:41 | |
Budějovická | 13:42 | |
Pankrác | 13:44 | |
Pražského povstání | 13:45 | |
Vyšehrad | 13:47 | |
I. P. Pavlova | 13:49 | |
Muzeum - C | 13:51 | |
Hlavní nádraží | 13:52 | |
Florenc - C | 13:54 | |
Vltavská | 13:56 | |
Nádraží Holešovice | 13:57 | |
Kobylisy | 14:00 | |
Ládví | 14:02 | |
Střížkov | 14:05 | |
Prosek | 14:06 | |
Letňany | 14:09 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost