trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Starý Hloubětín | 07:32 | |
Nademlejnská | 07:33 | |
U Elektry | 07:33 | |
Podkovářská | 07:34 | |
Kabešova | 07:35 | |
Nádraží Libeň | 07:37 | |
Multiaréna Praha | 07:39 | |
Ocelářská | 07:40 | |
Balabenka | 07:41 | |
Palmovka | 07:43 | |
Palmovka | 07:44 | |
Invalidovna | 07:47 | |
Urxova | 07:48 | |
Křižíkova | 07:49 | |
Karlínské náměstí | 07:50 | |
Florenc | 07:52 | |
Bílá labuť | 07:53 | |
Náměstí Republiky | 07:56 | |
Dlouhá třída | 07:57 | |
Strossmayerovo náměstí | 08:00 | |
Kamenická | 08:02 | |
Letenské náměstí | 08:03 | |
Korunovační | 08:04 | |
Sparta | 08:05 | |
Hradčanská | 08:07 | |
Vítězné náměstí | 08:10 | |
Lotyšská | 08:12 | |
Zelená | 08:14 | |
Nádraží Podbaba | 08:22 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost