trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Vozovna Strašnice | 05:10 | |
Krematorium Strašnice | 05:11 | |
Vinohradské hřbitovy | 05:12 | |
Želivského | 05:13 | |
Mezi Hřbitovy | 05:15 | |
Nákladové nádraží Žižkov | 05:16 | |
Biskupcova | 05:17 | |
Krejcárek | 05:20 | |
Palmovka | 05:23 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost