trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Palmovka | 23:49 | |
Krejcárek | 23:52 | |
Biskupcova | 23:54 | |
Nákladové nádraží Žižkov | 23:55 | |
Mezi Hřbitovy | 23:57 | |
Želivského | 23:59 | |
Vinohradské hřbitovy | 24:00 | |
Krematorium Strašnice | 24:01 | |
Vozovna Strašnice | 24:02 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost