trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kačerov | 13:51 | |
Budějovická | 13:53 | |
Pankrác | 13:54 | |
Pražského povstání | 13:56 | |
Vyšehrad | 13:57 | |
I. P. Pavlova | 14:00 | |
Muzeum - C | 14:01 | |
Hlavní nádraží | 14:02 | |
Florenc - C | 14:04 | |
Vltavská | 14:06 | |
Nádraží Holešovice | 14:08 | |
Kobylisy | 14:11 | |
Ládví | 14:13 | |
Střížkov | 14:15 | |
Prosek | 14:17 | |
Letňany | 14:19 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost