trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 09:49 | |
Prosek | 09:52 | |
Střížkov | 09:53 | |
Ládví | 09:56 | |
Kobylisy | 09:58 | |
Nádraží Holešovice | 10:01 | |
Vltavská | 10:03 | |
Florenc - C | 10:05 | |
Hlavní nádraží | 10:06 | |
Muzeum - C | 10:08 | |
I. P. Pavlova | 10:09 | |
Vyšehrad | 10:11 | |
Pražského povstání | 10:13 | |
Pankrác | 10:14 | |
Budějovická | 10:16 | |
Kačerov | 10:18 | |
Roztyly | 10:20 | |
Chodov | 10:21 | |
Opatov | 10:23 | |
Háje | 10:27 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost