trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 05:04 | |
Prosek | 05:06 | |
Střížkov | 05:08 | |
Ládví | 05:10 | |
Kobylisy | 05:12 | |
Nádraží Holešovice | 05:15 | |
Vltavská | 05:17 | |
Florenc - C | 05:19 | |
Hlavní nádraží | 05:21 | |
Muzeum - C | 05:22 | |
I. P. Pavlova | 05:24 | |
Vyšehrad | 05:26 | |
Pražského povstání | 05:27 | |
Pankrác | 05:29 | |
Budějovická | 05:30 | |
Kačerov | 05:32 | |
Roztyly | 05:34 | |
Chodov | 05:36 | |
Opatov | 05:38 | |
Háje | 05:41 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost