trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kačerov | 04:32 | |
Budějovická | 04:33 | |
Pankrác | 04:35 | |
Pražského povstání | 04:36 | |
Vyšehrad | 04:38 | |
I. P. Pavlova | 04:40 | |
Muzeum - C | 04:42 | |
Hlavní nádraží | 04:43 | |
Florenc - C | 04:45 | |
Vltavská | 04:47 | |
Nádraží Holešovice | 04:49 | |
Kobylisy | 04:51 | |
Ládví | 04:54 | |
Střížkov | 04:56 | |
Prosek | 04:57 | |
Letňany | 05:00 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost