trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 22:24 | |
Prosek | 22:26 | |
Střížkov | 22:28 | |
Ládví | 22:30 | |
Kobylisy | 22:32 | |
Nádraží Holešovice | 22:35 | |
Vltavská | 22:37 | |
Florenc - C | 22:39 | |
Hlavní nádraží | 22:41 | |
Muzeum - C | 22:42 | |
I. P. Pavlova | 22:44 | |
Vyšehrad | 22:46 | |
Pražského povstání | 22:47 | |
Pankrác | 22:49 | |
Budějovická | 22:50 | |
Kačerov | 22:52 | |
Roztyly | 22:54 | |
Chodov | 22:56 | |
Opatov | 22:58 | |
Háje | 23:00 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost