trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kubánské náměstí | 07:58 | |
Slavia | 07:59 | |
Koh-i-noor | 08:01 | |
Bohemians | 08:03 | |
Nádraží Vršovice | 08:04 | |
Otakarova | 08:07 | |
Nuselské schody | 08:08 | |
Pod Karlovem | 08:09 | |
Bruselská | 08:11 | |
I. P. Pavlova | 08:13 | |
Štěpánská | 08:16 | |
Karlovo náměstí | 08:17 | |
Novoměstská radnice | 08:18 | |
Lazarská | 08:20 | |
Vodičkova | 08:21 | |
Václavské náměstí | 08:23 | |
Jindřišská | 08:25 | |
Masarykovo nádraží | 08:27 | |
Náměstí Republiky | 08:29 | |
Dlouhá třída | 08:30 | |
Strossmayerovo náměstí | 08:33 | |
Veletržní palác | 08:34 | |
Výstaviště Holešovice | 08:36 | |
Nádraží Holešovice | 08:38 | |
Ortenovo náměstí | 08:39 | |
Dělnická | 08:40 | |
Maniny | 08:43 | |
Libeňský most | 08:45 | |
Palmovka | 08:48 | |
Krejcárek | 08:51 | |
Ohrada | 08:54 | |
Vozovna Žižkov | 08:55 | |
Strážní | 08:57 | |
Chmelnice | 08:58 | |
Kněžská luka | 08:59 | |
Spojovací | 09:02 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost