trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 20:14 | |
Opatov | 20:16 | |
Chodov | 20:18 | |
Roztyly | 20:20 | |
Kačerov | 20:22 | |
Budějovická | 20:23 | |
Pankrác | 20:25 | |
Pražského povstání | 20:27 | |
Vyšehrad | 20:28 | |
I. P. Pavlova | 20:31 | |
Muzeum - C | 20:32 | |
Hlavní nádraží | 20:33 | |
Florenc - C | 20:35 | |
Vltavská | 20:37 | |
Nádraží Holešovice | 20:39 | |
Kobylisy | 20:42 | |
Ládví | 20:44 | |
Střížkov | 20:46 | |
Prosek | 20:48 | |
Letňany | 20:53 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost