trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 18:45 | |
Prosek | 18:48 | |
Střížkov | 18:50 | |
Ládví | 18:52 | |
Kobylisy | 18:54 | |
Nádraží Holešovice | 18:57 | |
Vltavská | 18:59 | |
Florenc - C | 19:01 | |
Hlavní nádraží | 19:03 | |
Muzeum - C | 19:04 | |
I. P. Pavlova | 19:06 | |
Vyšehrad | 19:07 | |
Pražského povstání | 19:09 | |
Pankrác | 19:10 | |
Budějovická | 19:12 | |
Kačerov | 19:14 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost