trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Barrandov | 13:18 | |
Poliklinika Barrandov | 13:19 | |
Chaplinovo náměstí | 13:20 | |
K Barrandovu | 13:21 | |
Geologická | 13:22 | |
Hlubočepy | 13:25 | |
Zlíchov | 13:27 | |
Lihovar | 13:29 | |
ČSAD Smíchov | 13:30 | |
Smíchovské nádraží | 13:33 | |
Plzeňka | 13:34 | |
Na Knížecí | 13:35 | |
Anděl | 13:38 | |
Zborovská | 13:39 | |
Jiráskovo náměstí | 13:42 | |
Myslíkova | 13:44 | |
Lazarská | 13:45 | |
Vodičkova | 13:46 | |
Václavské náměstí | 13:48 | |
Jindřišská | 13:50 | |
Hlavní nádraží | 13:52 | |
Husinecká | 13:54 | |
Lipanská | 13:56 | |
Olšanské náměstí | 13:57 | |
Flora | 14:00 | |
Olšanské hřbitovy | 14:01 | |
Želivského | 14:02 | |
Želivského | 14:04 | |
Vinohradské hřbitovy | 14:05 | |
Krematorium Strašnice | 14:06 | |
Vozovna Strašnice | 14:07 | |
Vinice | 14:08 | |
Solidarita | 14:09 | |
Zborov - Strašnické divadlo | 14:10 | |
Nové Strašnice | 14:11 | |
Černokostelecká | 14:12 | |
Depo Hostivař | 14:13 | |
Malešická továrna | 14:14 | |
Na Homoli | 14:15 | |
Ústřední dílny DP | 14:25 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost