trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 08:35 | |
Opatov | 08:37 | |
Chodov | 08:39 | |
Roztyly | 08:41 | |
Kačerov | 08:43 | |
Budějovická | 08:44 | |
Pankrác | 08:46 | |
Pražského povstání | 08:47 | |
Vyšehrad | 08:49 | |
I. P. Pavlova | 08:51 | |
Muzeum - C | 08:53 | |
Hlavní nádraží | 08:54 | |
Florenc - C | 08:56 | |
Vltavská | 08:58 | |
Nádraží Holešovice | 09:00 | |
Kobylisy | 09:02 | |
Ládví | 09:05 | |
Střížkov | 09:07 | |
Prosek | 09:08 | |
Letňany | 09:11 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost