trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 17:43 | |
Prosek | 17:46 | |
Střížkov | 17:48 | |
Ládví | 17:50 | |
Kobylisy | 17:52 | |
Nádraží Holešovice | 17:55 | |
Vltavská | 17:57 | |
Florenc - C | 17:59 | |
Hlavní nádraží | 18:00 | |
Muzeum - C | 18:02 | |
I. P. Pavlova | 18:03 | |
Vyšehrad | 18:05 | |
Pražského povstání | 18:07 | |
Pankrác | 18:08 | |
Budějovická | 18:10 | |
Kačerov | 18:12 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost