trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 10:45 | |
Prosek | 10:47 | |
Střížkov | 10:49 | |
Ládví | 10:51 | |
Kobylisy | 10:53 | |
Nádraží Holešovice | 10:56 | |
Vltavská | 10:58 | |
Florenc - C | 11:00 | |
Hlavní nádraží | 11:02 | |
Muzeum - C | 11:03 | |
I. P. Pavlova | 11:05 | |
Vyšehrad | 11:07 | |
Pražského povstání | 11:08 | |
Pankrác | 11:10 | |
Budějovická | 11:11 | |
Kačerov | 11:13 | |
Roztyly | 11:15 | |
Chodov | 11:17 | |
Opatov | 11:20 | |
Háje | 11:23 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost