trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 09:18 | |
Prosek | 09:21 | |
Střížkov | 09:23 | |
Ládví | 09:25 | |
Kobylisy | 09:27 | |
Nádraží Holešovice | 09:30 | |
Vltavská | 09:32 | |
Florenc - C | 09:34 | |
Hlavní nádraží | 09:36 | |
Muzeum - C | 09:37 | |
I. P. Pavlova | 09:39 | |
Vyšehrad | 09:40 | |
Pražského povstání | 09:42 | |
Pankrác | 09:43 | |
Budějovická | 09:45 | |
Kačerov | 09:47 | |
Roztyly | 09:49 | |
Chodov | 09:51 | |
Opatov | 09:53 | |
Háje | 09:57 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost