trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Petřiny | 19:44 | |
Petřiny | 19:45 | |
Větrník | 19:46 | |
Vojenská nemocnice | 19:47 | |
Baterie | 19:49 | |
Ořechovka | 19:50 | |
Sibeliova | 19:51 | |
Vozovna Střešovice | 19:52 | |
Prašný most | 19:54 | |
Hradčanská | 19:56 | |
Sparta | 19:58 | |
Letenské náměstí | 20:00 | |
Kamenická | 20:01 | |
Strossmayerovo náměstí | 20:02 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost