trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 12:30 | |
Prosek | 12:32 | |
Střížkov | 12:34 | |
Ládví | 12:36 | |
Kobylisy | 12:38 | |
Nádraží Holešovice | 12:41 | |
Vltavská | 12:43 | |
Florenc - C | 12:45 | |
Hlavní nádraží | 12:47 | |
Muzeum - C | 12:48 | |
I. P. Pavlova | 12:50 | |
Vyšehrad | 12:52 | |
Pražského povstání | 12:53 | |
Pankrác | 12:55 | |
Budějovická | 12:56 | |
Kačerov | 12:58 | |
Roztyly | 13:00 | |
Chodov | 13:02 | |
Opatov | 13:04 | |
Háje | 13:08 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost