jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
1
Prašný most - Sídliště Petřiny
trasa
zastávka
čas
Prašný most
14:23
vystoupit »
Vozovna Střešovice
14:25
vystoupit »
Sibeliova
14:27
vystoupit »
Ořechovka
14:28
vystoupit »
Baterie
14:29
vystoupit »
Vojenská nemocnice
14:31
vystoupit »
Větrník
14:32
vystoupit »
Petřiny
14:33
vystoupit »
Sídliště Petřiny
14:40
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.