trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Pražská tržnice | 15:11 | |
Vltavská | 15:13 | |
Strossmayerovo náměstí | 15:14 | |
Kamenická | 15:16 | |
Letenské náměstí | 15:17 | |
Korunovační | 15:18 | |
Sparta | 15:19 | |
Hradčanská | 15:21 | |
Prašný most | 15:23 | |
Vozovna Střešovice | 15:25 | |
Sibeliova | 15:27 | |
Ořechovka | 15:28 | |
Baterie | 15:29 | |
Vojenská nemocnice | 15:31 | |
Větrník | 15:32 | |
Petřiny | 15:33 | |
Sídliště Petřiny | 15:44 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost