trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 07:47 | |
Opatov | 07:49 | |
Chodov | 07:51 | |
Roztyly | 07:53 | |
Kačerov | 07:55 | |
Budějovická | 07:56 | |
Pankrác | 07:58 | |
Pražského povstání | 07:59 | |
Vyšehrad | 08:01 | |
I. P. Pavlova | 08:03 | |
Muzeum - C | 08:05 | |
Hlavní nádraží | 08:06 | |
Florenc - C | 08:08 | |
Vltavská | 08:10 | |
Nádraží Holešovice | 08:12 | |
Kobylisy | 08:14 | |
Ládví | 08:17 | |
Střížkov | 08:19 | |
Prosek | 08:20 | |
Letňany | 08:23 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost