trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 22:18 | |
Plzeňka | 22:19 | |
Na Knížecí | 22:20 | |
Anděl | 22:22 | |
Zborovská | 22:23 | |
Jiráskovo náměstí | 22:25 | |
Myslíkova | 22:27 | |
Lazarská | 22:28 | |
Vodičkova | 22:29 | |
Václavské náměstí | 22:31 | |
Jindřišská | 22:32 | |
Hlavní nádraží | 22:34 | |
Husinecká | 22:36 | |
Lipanská | 22:38 | |
Olšanské náměstí | 22:39 | |
Flora | 22:42 | |
Olšanské hřbitovy | 22:43 | |
Želivského | 22:44 | |
Želivského | 22:45 | |
Vinohradské hřbitovy | 22:46 | |
Krematorium Strašnice | 22:47 | |
Vozovna Strašnice | 22:48 | |
Vinice | 22:49 | |
Solidarita | 22:50 | |
Zborov - Strašnické divadlo | 22:51 | |
Nové Strašnice | 22:52 | |
Černokostelecká | 22:53 | |
Depo Hostivař | 22:54 | |
Malešická továrna | 22:55 | |
Na Homoli | 22:56 | |
Ústřední dílny DP | 23:47 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost