trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Vozovna Kobylisy | 21:03 | |
Líbeznická | 21:04 | |
Březiněveská | 21:05 | |
Kobylisy | 21:06 | |
Ke Stírce | 21:07 | |
Hercovka | 21:09 | |
Nad Trojou | 21:12 | |
Trojská | 21:13 | |
Nádraží Holešovice | 21:15 | |
Výstaviště Holešovice | 21:17 | |
Veletržní palác | 21:18 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost