trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 23:13 | |
Plzeňka | 23:14 | |
Na Knížecí | 23:15 | |
Anděl | 23:17 | |
Arbesovo náměstí | 23:18 | |
Švandovo divadlo | 23:19 | |
Újezd | 23:20 | |
Hellichova | 23:21 | |
Malostranské náměstí | 23:23 | |
Malostranská | 23:25 | |
Chotkovy sady | 23:28 | |
Sparta | 23:30 | |
Letenské náměstí | 23:32 | |
Kamenická | 23:33 | |
Strossmayerovo náměstí | 23:34 | |
Veletržní palác | 23:35 | |
Výstaviště Holešovice | 23:36 | |
Nádraží Holešovice | 23:38 | |
Ortenovo náměstí | 23:39 | |
Dělnická | 23:40 | |
Maniny | 23:42 | |
Libeňský most | 23:44 | |
Palmovka | 23:47 | |
Balabenka | 23:49 | |
Ocelářská | 23:51 | |
Multiaréna Praha | 23:52 | |
Nádraží Libeň | 23:53 | |
Kabešova | 23:54 | |
Podkovářská | 23:55 | |
U Elektry | 23:56 | |
Nademlejnská | 23:57 | |
Kbelská | 23:59 | |
Hloubětín | 24:00 | |
Sídliště Hloubětín | 24:01 | |
Lehovec | 24:02 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost