jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
12
Anděl - Smíchovské nádraží
trasa
zastávka
čas
Anděl
22:06
vystoupit »
Na Knížecí
22:08
vystoupit »
Plzeňka
22:09
vystoupit »
Smíchovské nádraží
22:10
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.