trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Vozovna Žižkov | 21:37 | |
Ohrada | 21:38 | |
Biskupcova | 21:40 | |
Nákladové nádraží Žižkov | 21:41 | |
Mezi Hřbitovy | 21:43 | |
Želivského | 21:45 | |
Olšanské hřbitovy | 21:46 | |
Flora | 21:47 | |
Orionka | 21:49 | |
Perunova | 21:50 | |
Vinohradská vodárna | 21:51 | |
Šumavská | 21:52 | |
Náměstí Míru | 21:54 | |
I. P. Pavlova | 21:56 | |
Štěpánská | 21:58 | |
Karlovo náměstí | 21:59 | |
Moráň | 22:01 | |
Palackého náměstí | 22:02 | |
Zborovská | 22:04 | |
Anděl | 22:06 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost