trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Barrandov | 00:48 | |
Poliklinika Barrandov | 00:49 | |
Chaplinovo náměstí | 00:50 | |
K Barrandovu | 00:51 | |
Geologická | 00:52 | |
Hlubočepy | 00:57 | |
Geologická | 01:00 | |
K Barrandovu | 01:01 | |
Chaplinovo náměstí | 01:02 | |
Poliklinika Barrandov | 01:03 | |
Sídliště Barrandov | 01:50 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost