trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Barrandov | 00:18 | |
Poliklinika Barrandov | 00:19 | |
Chaplinovo náměstí | 00:20 | |
K Barrandovu | 00:21 | |
Geologická | 00:22 | |
Hlubočepy | 00:27 | |
Geologická | 00:30 | |
K Barrandovu | 00:31 | |
Chaplinovo náměstí | 00:32 | |
Poliklinika Barrandov | 00:33 | |
Sídliště Barrandov | 00:42 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost