trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Barrandov | 22:48 | |
Poliklinika Barrandov | 22:49 | |
Chaplinovo náměstí | 22:50 | |
K Barrandovu | 22:51 | |
Geologická | 22:52 | |
Hlubočepy | 22:57 | |
Geologická | 23:00 | |
K Barrandovu | 23:01 | |
Chaplinovo náměstí | 23:02 | |
Poliklinika Barrandov | 23:03 | |
Sídliště Barrandov | 23:12 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost