trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 22:22 | |
Plzeňka | 22:23 | |
Na Knížecí | 22:24 | |
Anděl | 22:26 | |
Arbesovo náměstí | 22:27 | |
Švandovo divadlo | 22:28 | |
Újezd | 22:29 | |
Hellichova | 22:30 | |
Malostranské náměstí | 22:32 | |
Malostranská | 22:34 | |
Chotkovy sady | 22:37 | |
Hradčanská | 22:38 | |
Vítězné náměstí | 22:41 | |
Dejvická | 22:43 | |
Thákurova | 22:44 | |
Hadovka | 22:45 | |
Na Pískách | 22:46 | |
Bořislavka | 22:47 | |
Sídliště Červený Vrch | 22:48 | |
Červený Vrch | 22:50 | |
Nádraží Veleslavín | 22:51 | |
Nad Džbánem | 22:52 | |
Vozovna Vokovice | 22:53 | |
Divoká Šárka | 23:15 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost