trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Divoká Šárka | 21:40 | |
Vozovna Vokovice | 21:41 | |
Nad Džbánem | 21:42 | |
Nádraží Veleslavín | 21:43 | |
Červený Vrch | 21:44 | |
Sídliště Červený Vrch | 21:45 | |
Bořislavka | 21:46 | |
Na Pískách | 21:47 | |
Hadovka | 21:48 | |
Thákurova | 21:50 | |
Dejvická | 21:52 | |
Vítězné náměstí | 21:53 | |
Hradčanská | 21:56 | |
Chotkovy sady | 21:58 | |
Malostranská | 22:01 | |
Malostranské náměstí | 22:03 | |
Hellichova | 22:04 | |
Újezd | 22:06 | |
Švandovo divadlo | 22:07 | |
Arbesovo náměstí | 22:08 | |
Anděl | 22:11 | |
Na Knížecí | 22:13 | |
Plzeňka | 22:14 | |
Smíchovské nádraží | 22:19 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost