trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 11:11 | |
Opatov | 11:13 | |
Chodov | 11:15 | |
Roztyly | 11:17 | |
Kačerov | 11:19 | |
Budějovická | 11:21 | |
Pankrác | 11:22 | |
Pražského povstání | 11:24 | |
Vyšehrad | 11:26 | |
I. P. Pavlova | 11:28 | |
Muzeum - C | 11:30 | |
Hlavní nádraží | 11:31 | |
Florenc - C | 11:33 | |
Vltavská | 11:34 | |
Nádraží Holešovice | 11:36 | |
Kobylisy | 11:39 | |
Ládví | 11:41 | |
Střížkov | 11:43 | |
Prosek | 11:45 | |
Letňany | 11:48 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost