trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 07:30 | |
Prosek | 07:33 | |
Střížkov | 07:34 | |
Ládví | 07:37 | |
Kobylisy | 07:39 | |
Nádraží Holešovice | 07:42 | |
Vltavská | 07:44 | |
Florenc - C | 07:46 | |
Hlavní nádraží | 07:47 | |
Muzeum - C | 07:49 | |
I. P. Pavlova | 07:50 | |
Vyšehrad | 07:52 | |
Pražského povstání | 07:54 | |
Pankrác | 07:55 | |
Budějovická | 07:57 | |
Kačerov | 07:59 | |
Roztyly | 08:01 | |
Chodov | 08:02 | |
Opatov | 08:04 | |
Háje | 08:07 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost