trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Geologická | 05:33 | |
Hlubočepy | 05:36 | |
Zlíchov | 05:38 | |
Lihovar | 05:40 | |
ČSAD Smíchov | 05:41 | |
Smíchovské nádraží | 05:44 | |
Plzeňka | 05:45 | |
Na Knížecí | 05:46 | |
Anděl | 05:49 | |
Anděl | 05:50 | |
Bertramka | 05:52 | |
U Zvonu | 05:53 | |
Klamovka | 05:54 | |
Kavalírka | 05:56 | |
Kotlářka | 05:57 | |
Poštovka | 05:58 | |
Hotel Golf | 05:59 | |
Vozovna Motol | 06:01 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost