trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Barrandov | 23:58 | |
Poliklinika Barrandov | 23:59 | |
Chaplinovo náměstí | 24:00 | |
K Barrandovu | 24:01 | |
Geologická | 24:02 | |
Hlubočepy | 24:07 | |
Geologická | 24:10 | |
K Barrandovu | 24:11 | |
Chaplinovo náměstí | 24:12 | |
Poliklinika Barrandov | 24:13 | |
Sídliště Barrandov | 24:22 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost