trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 06:52 | |
Opatov | 06:54 | |
Chodov | 06:56 | |
Roztyly | 06:58 | |
Kačerov | 07:00 | |
Budějovická | 07:01 | |
Pankrác | 07:03 | |
Pražského povstání | 07:04 | |
Vyšehrad | 07:06 | |
I. P. Pavlova | 07:08 | |
Muzeum - C | 07:10 | |
Hlavní nádraží | 07:11 | |
Florenc - C | 07:13 | |
Vltavská | 07:15 | |
Nádraží Holešovice | 07:17 | |
Kobylisy | 07:19 | |
Ládví | 07:22 | |
Střížkov | 07:24 | |
Prosek | 07:25 | |
Letňany | 07:28 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost