trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Barrandov | 21:07 | |
Poliklinika Barrandov | 21:08 | |
Chaplinovo náměstí | 21:09 | |
K Barrandovu | 21:10 | |
Geologická | 21:11 | |
Hlubočepy | 21:16 | |
Geologická | 21:19 | |
K Barrandovu | 21:20 | |
Chaplinovo náměstí | 21:21 | |
Poliklinika Barrandov | 21:22 | |
Sídliště Barrandov | 21:23 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost