trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Lehovec | 10:36 | |
Sídliště Hloubětín | 10:37 | |
Hloubětín | 10:38 | |
Kbelská | 10:39 | |
Nademlejnská | 10:40 | |
U Elektry | 10:40 | |
Podkovářská | 10:41 | |
Kabešova | 10:42 | |
Nádraží Libeň | 10:44 | |
Multiaréna Praha | 10:46 | |
Ocelářská | 10:47 | |
Balabenka | 10:48 | |
Palmovka | 10:50 | |
Palmovka | 10:51 | |
Libeňský most | 10:53 | |
Maniny | 10:55 | |
U Průhonu | 10:57 | |
Ortenovo náměstí | 10:58 | |
Nádraží Holešovice | 11:00 | |
Výstaviště Holešovice | 11:02 | |
Veletržní palác | 11:03 | |
Strossmayerovo náměstí | 11:04 | |
Kamenická | 11:06 | |
Letenské náměstí | 11:07 | |
Korunovační | 11:08 | |
Sparta | 11:09 | |
Chotkovy sady | 11:12 | |
Malostranská | 11:15 | |
Malostranské náměstí | 11:17 | |
Hellichova | 11:18 | |
Újezd | 11:20 | |
Švandovo divadlo | 11:21 | |
Arbesovo náměstí | 11:23 | |
Anděl | 11:26 | |
Na Knížecí | 11:28 | |
Plzeňka | 11:29 | |
Smíchovské nádraží | 11:31 | |
ČSAD Smíchov | 11:33 | |
Lihovar | 11:34 | |
Zlíchov | 11:36 | |
Hlubočepy | 11:39 | |
Geologická | 11:41 | |
K Barrandovu | 11:42 | |
Chaplinovo náměstí | 11:43 | |
Poliklinika Barrandov | 11:44 | |
Sídliště Barrandov | 11:55 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost