trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Anděl | 20:32 | |
Zborovská | 20:33 | |
Palackého náměstí | 20:35 | |
Karlovo náměstí | 20:37 | |
Štěpánská | 20:39 | |
I. P. Pavlova | 20:41 | |
Náměstí Míru | 20:42 | |
Šumavská | 20:45 | |
Vinohradská vodárna | 20:46 | |
Perunova | 20:47 | |
Orionka | 20:48 | |
Flora | 20:50 | |
Olšanské hřbitovy | 20:51 | |
Želivského | 20:52 | |
Mezi Hřbitovy | 20:54 | |
Nákladové nádraží Žižkov | 20:55 | |
Biskupcova | 20:56 | |
Ohrada | 20:58 | |
Vozovna Žižkov | 20:59 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost