trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Anděl | 20:39 | |
Zborovská | 20:40 | |
Palackého náměstí (nábřeží) | 20:41 | |
Výtoň | 20:42 | |
Albertov | 20:44 | |
Ostrčilovo náměstí | 20:45 | |
Svatoplukova | 20:47 | |
Divadlo Na Fidlovačce | 20:48 | |
Otakarova | 20:50 | |
Nádraží Vršovice | 20:51 | |
Bohemians | 20:53 | |
Koh-i-noor | 20:55 | |
Slavia | 20:57 | |
Kubánské náměstí | 20:58 | |
Průběžná | 21:00 | |
Strašnická | 21:02 | |
Vozovna Strašnice | 21:03 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost