trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Palmovka | 00:12 | |
Palmovka | 00:13 | |
Krejcárek | 00:16 | |
Biskupcova | 00:18 | |
Nákladové nádraží Žižkov | 00:19 | |
Mezi Hřbitovy | 00:21 | |
Želivského | 00:23 | |
Vinohradské hřbitovy | 00:24 | |
Krematorium Strašnice | 00:25 | |
Vozovna Strašnice | 00:26 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost