trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Lehovec | 23:57 | |
Sídliště Hloubětín | 23:58 | |
Hloubětín | 23:59 | |
Kbelská | 24:00 | |
Nademlejnská | 24:01 | |
U Elektry | 24:01 | |
Podkovářská | 24:02 | |
Kabešova | 24:03 | |
Nádraží Libeň | 24:05 | |
Multiaréna Praha | 24:07 | |
Ocelářská | 24:08 | |
Balabenka | 24:09 | |
Palmovka | 24:11 | |
Palmovka | 24:12 | |
Libeňský most | 24:13 | |
Maniny | 24:15 | |
U Průhonu | 24:17 | |
Ortenovo náměstí | 24:18 | |
Nádraží Holešovice | 24:20 | |
Výstaviště Holešovice | 24:22 | |
Veletržní palác | 24:23 | |
Strossmayerovo náměstí | 24:24 | |
Kamenická | 24:26 | |
Letenské náměstí | 24:27 | |
Korunovační | 24:28 | |
Sparta | 24:29 | |
Chotkovy sady | 24:31 | |
Malostranská | 24:34 | |
Malostranské náměstí | 24:36 | |
Hellichova | 24:37 | |
Újezd | 24:39 | |
Švandovo divadlo | 24:40 | |
Arbesovo náměstí | 24:41 | |
Anděl | 24:44 | |
Na Knížecí | 24:46 | |
Plzeňka | 24:47 | |
Smíchovské nádraží | 24:48 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost