trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 19:40 | |
Opatov | 19:41 | |
Chodov | 19:43 | |
Roztyly | 19:45 | |
Kačerov | 19:47 | |
Budějovická | 19:49 | |
Pankrác | 19:51 | |
Pražského povstání | 19:52 | |
Vyšehrad | 19:54 | |
I. P. Pavlova | 19:56 | |
Muzeum - C | 19:58 | |
Hlavní nádraží | 19:59 | |
Florenc - C | 20:01 | |
Vltavská | 20:03 | |
Nádraží Holešovice | 20:04 | |
Kobylisy | 20:07 | |
Ládví | 20:09 | |
Střížkov | 20:11 | |
Prosek | 20:13 | |
Letňany | 20:17 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost