trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 15:38 | |
Opatov | 15:40 | |
Chodov | 15:42 | |
Roztyly | 15:44 | |
Kačerov | 15:46 | |
Budějovická | 15:47 | |
Pankrác | 15:49 | |
Pražského povstání | 15:51 | |
Vyšehrad | 15:52 | |
I. P. Pavlova | 15:54 | |
Muzeum - C | 15:56 | |
Hlavní nádraží | 15:57 | |
Florenc - C | 15:59 | |
Vltavská | 16:01 | |
Nádraží Holešovice | 16:03 | |
Kobylisy | 16:06 | |
Ládví | 16:08 | |
Střížkov | 16:10 | |
Prosek | 16:12 | |
Letňany | 16:16 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost